SimLab Gold Reseller

Rendering


Rendering

 

Krátký čas renederingu

Progresivní vykreslování v reálném čase

Opravdu potřebujete rozsáhlé technické znalosti nebo hardwarově náročné aplikace!

SimLab Composer tyto problémy překonává tím, že se spoléhá na chytré algoritmy, které by snížily ohromné ​​množství výkonu a času CPU a GPU, aniž by ohrozily kvalitu vykresleného obrazu, a zároveň poskytují velmi jednoduché a přátelské uživatelské rozhraní pro přípravu vašich scén.

Upravte svou scénu během renderování, upravte své materiály, osvětlení, odrazy, prostředí a vlastnosti fotoaparátu

Progresivní vykreslování v reálném čase

1 Importujte své modely

Importujte své modely

SimLab Composer Podporuje velké množství formátů souborů včetně fbx, skp, 3ds, step, obj, iges, dwg … a mnoho dalších.

Podporované 3D software

2 Připravte si scénu

Připravte si scénu

Jakmile importujete své 3D modely do Simlab Composer, můžete rychle zapnout osvětlení prostředí a aplikovat materiály z knihovny.

3 Poskytněte, sdílejte

Poskytněte, sdílejte

Stačí stisknout tlačítko render a můžete začít. Své rendery můžete také uložit v průhledných formátech nebo jako sekvenci snímků animace.

Velmi rychlé výsledky

Finální render 1Finální render 2

Drag & Drop

Drag & Drop Pro velmi rychlý proces vytváření profesionálních renderů jsou k dispozici různé knihovny předvoleb .

SimLab Composer vám umožňuje posunout proces vykreslování dále tím, že nabízí celou řadu knihoven pro osvětlení , HDR , 3D modely a materiály , které napodobují reálný obraz, což vaše vykreslování ještě více přiblíží fotorealistickému obrazu.

Všechny tyto předvolby lze použít jedním kliknutím, stačí je aplikovat pomocí DRAG & DROP na scénu!


 

Výkonný systém zachycující prostředí a HDR osvětlení
Kompletní řešení osvětlení
1000+ fyzikálně přesných materiálů

Režim vykreslování vyhrazený pro interiér

Režim vykreslování interiéru je velmi rychlý a vysoce kvalitní vykreslovací modul určený pro interiérové ​​designéry a architekty. Využívá jiný algoritmus vykreslování optimalizovaný pro zvýšení rychlosti procesu vykreslování, vytvořený speciálně pro osvětlení interiéru tím, že zahodí výpočty nerelevantní pro vnitřní část scény.

Rendring interiéru

360 vykreslování
360 vykreslování

360 vykreslování

Vykreslete své scény do 360 obrazů a poskytněte pohlcující pohledy tím, že uživateli poskytnete pocit, jako by stál uprostřed scény a mohl se rozhlížet kolem sebe všemi směry. Tyto 360° snímky lze také použít k vytvoření prostředí HDR, které jsou spolehlivými zdroji světla scény. Lze jej vložit na váš web, lze jej také prohlížet a sdílet na Facebooku nebo prostřednictvím našeho bezplatného prohlížeče VR dostupného na počítačích a chytrých telefonech.

Zobrazit 360 obrázek

360 ​​Grid
Technologie 360 ​​Grid

Technologie 360 ​​Grid

Někdy jedna 360° fotografie nestačí k pokrytí scény, ale pomocí 360 Grid můžete vykreslit více 360° pro stejnou scénu a propojit je pomocí jednoho chytrého zobrazení.

Toto zobrazení lze vložit na váš web nebo sdílet prostřednictvím našeho bezplatného prohlížeče VR dostupného na počítačích a chytrých telefonech.

Zobrazit 360 Grid

Vykreslování animace

Vykreslování animace

Animační vykreslování je velmi užitečné při vytváření procházky pro architektonický nebo interiérový design, může být také přínosem pro mechanické a produktové designéry, protože mohou demonstrovat mechanismus svého návrhu v animovaných médiích.

Simlab Composer dokáže vykreslit sekvenci obrázků na základě časové osy animace, kde uživatel může určit rozsah od místa, kde začít vykreslování, po snímek, na kterém se vykreslování zastaví, čímž vytvoří sekvenci vysoce kvalitních obrázků, které může uživatel převést na video soubor. pomocí bezplatného nástroje pro tvorbu videa v Simlab Composer.