SimLab Gold Reseller

Proč SimLab VR Studio?

Slyšíte všechny ty zvuky a chcete se připojit k revoluci VR a přemýšlíte: Jaký nástroj bych měl použít?, Mám začít s herním enginem, jako je Unreal Engine nebo Unity?, nebo Měl bych použít software pro tvorbu VR?

Dovolte nám, abychom vám řekli, proč je SimLab VR Studio vaší nejlepší volbou, ale nemusíte nás brát za slovo, po přečtení našich poznámek pokračujte a získejte bezplatnou verzi SimLab VR Studio, abyste si vyzkoušeli, jak snadné je vytvořit zážitek z VR se SimLab VR Studio.

Snadnost použití

Snadnost použití

Nepotřebujete pokročilé dovednosti v oblasti 3D umění, 3D modelování nebo programování. Představte si zážitek a poté jej vytvořte v jednoduchých krocích. Použijte SimLab VR Training Builder, vizuální nástroj umožňující vytváření úžasných VR zážitků pomocí vizuální definice událostí a reakcí.

 

 

Rychlost tvorby

Rychlost tvorby

SimLab VR Studio umožňuje rychlé vytváření zážitků VR, poskytuje to tím, že poskytuje jednoduchou křivku učení, která vám umožní být produktivní během několika minut, poté vám ušetří cenný čas při vytváření každého zážitku VR, úspora času je opravdu významná. Zvládnete za 2 až 3 dny, co trvá jinak týdny.

 

 

Jakýkoli 3D model

Jakýkoli 3D model

3D modely jsou jádrem jakéhokoli zážitku VR, SimLab VR Studio vám poskytuje bezplatné modely pro začátek, pokud spolupracujete s návrhářem, podporuje import modelů z velkého množství 3D formátů souborů pokrývajících všechny hlavní 3D návrhové aplikace.

 

 

Bez rizika

Bez rizika

Nabízíme plně funkční bezplatnou licenci SimLab VR Studio (nepotřebujete kreditní kartu), která nikdy nevyprší, použijte ji k učení, vytváření VR zážitků a sdílení s ostatními. Zážitky VR vytvořené pomocí licence za poplatek budou obsahovat vodoznak.

 

 

Budoucí důkaz

Budoucí důkaz

Při vytváření zážitku z VR se SimLab VR Studio se nemusíte starat o aktualizace hardwaru a softwaru, my se postaráme o přesun vytvořeného zážitku z VR do budoucnosti.

 

 

Vítězné nabídky

Vítězné nabídky

Využitím rychlosti tvorby a snadného zaškolení jakékoli osoby, aby se stala mistrem tvorby VR, budete moci nabídnout rychlejší dodací lhůty a nižší ceny, což vám umožní uzavřít smlouvy, kterým konkurenti (nepoužívající VR Studio) nemohou konkurovat.

 

 

Bezpečné řešení

Bezpečné řešení

Když sdílíte zážitek z VR, sdílíte jej v zabezpečeném formátu souboru, který nezahrnuje vaše původní CAD data, veškerý přístup k vašim CAD datům se provádí na vašem vlastním místním počítači, nic se nepřenáší na web, my víme že je to velmi důležité pro mnoho organizací, které považují 3D CAD modely za velké aktivum, které by mělo být chráněno.

 

 

Cloud Sharing

Cloud Sharing

Sdílení SimLab Cloud je volitelný nástroj, který je součástí licence SimLab VR Studio. Poskytuje uživateli možnost sdílet zážitky z VR s ostatními a synchronizovat zážitky VR na více zařízeních.

 

 

Pokrývání celého cyklu VR

Pokrývání celého cyklu VR

Vytvoření VR je prvním krokem v cyklu VR. SimLab VR Studio poskytuje svým uživatelům nástroje, které pokrývají celý cyklus VR od vytvoření přes distribuci, prohlížení, shromažďování aktualizací, zpětnou vazbu a prohlížení výsledků.

 

 

Podpora LMS

Podpora LMS

Zkušenosti SimLab VR podporují hlavní standardy v LMS (systémy řízení výuky), včetně xAPI a Scorm, takže můžete LMS použít k přidání lekcí VR do svých kurzů.

 

 

Vytvoření VR přímo expertem

Vytvoření VR přímo expertem

Omezení potřebných 3D dovedností k vytvoření zážitku VR nejen šetří čas a peníze, ale také umožňuje odborníkovi vytvořit zážitek VR samotnému. V překladu se tedy nic neztratí a není potřeba spolupráce mezi různými skupinami.

 

 

Nízké počáteční náklady

Nízké počáteční náklady

SimLab VR Studio bylo oceněno tak, aby bylo snadné získat plnou návratnost vaší investice do vašeho prvního projektu, skvělou návratnost investic.

 

 

Prohlížeč VR zdarma

Prohlížeč VR zdarma

Při vytváření zážitku VR se můžete vždy spolehnout na bezplatný prohlížeč SimLab VR viewer, který mohou koncoví uživatelé používat ke spuštění vašich zážitků ve VR. Prohlížeč SimLab VR viewer byl vytvořen a testován tak, aby fungoval na PC a Mac, Rift S, HTC Vive, Oculus Quest, Pico, iOS a zařízeních Android. Takže byste měli být schopni sdílet své VR zážitky s jakýmkoli klientem.

 

Úžasná vizuální kvalita

Úžasná vizuální kvalita

SimLab VR Viewer byl postaven na skvělém Unreal Engine, aby zaručil špičkovou vizuální kvalitu pro váš zážitek z VR. Obsahuje knihovnu materiálů připravenou k použití a různé možnosti realistického osvětlení.

 

 

Důvěryhodná společnost

Důvěryhodná společnost

SimLab Soft vyvíjí spolehlivý software pro tisíce uživatelů od roku 2007 a SimLab VR Studio bylo postaveno na vrcholu stabilního SimLab Composer verze 10. Jako základ pro SimLab VR Studio byl použit stabilní a testovaný kód. Software vytvořený SimLab Soft používá mnoho největších společností na světě, včetně Microsoft, Tesla, Sony, Philips, P&G, Nestle a Google.

 

 

Školicí materiál zdarma

Školicí materiál zdarma

Uvnitř SimLab VR Studio mají uživatelé přístup do SimLab Academy, knihovny plné modelů a výukových programů krok za krokem, které jim umožňují stát se odborníky na VR.

SimLab VR Studio